Image

Kim jesteśmy?

Bacha Sport to polska firma, która od ponad 30 lat dystrybuuje sprzęty i akcesoria sportowe na skalę zarówno lokalną, jak i globalną. Jesteśmy pasjonatami sportu i podróży, kochamy żyć aktywnie i odkrywać nieznane.

Poznając ludzi, którzy żyją w ten sam sposób, zaczęliśmy planować coraz to dalsze wyprawy i szukać nowych rozwiązań, które dałyby jeszcze większą wolność w podróżowaniu. Tak poznaliśmy namioty dachowe, które pozwalają na nocleg w całkowicie dowolnym miejscu – na plaży, łące czy w lesie. Wspólnie z holenderską marką Dutch Mountains stworzyliśmy wówczas nasze pierwsze modele. Dziś, już pod własnym szyldem jako OFFLANDER, mamy w swojej ofercie kilkanaście modeli namiotów i wiele kompatybilnych z nimi akcesoriów w postaci zadaszeń, markiz i aneksów. Bogaty wybór gwarantuje, że jakkolwiek nie podróżujesz – z dziećmi czy sam, zimą czy latem, offroadowo czy overlandingowo... – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Chętnie pomożemy

Jeśli chcecie odebrać swój namiot osobiście lub po prostu się z nami spotkać, to zapraszamy do naszej siedziby. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to pomożemy w trafnym wyborze namiotu, a następnie wspólnie zamontujemy Wasz model na dachu samochodu. Chętnie pokażemy też, jak to wszystko działa!

Opinie Klientów

Zobacz, co klienci sądzą o naszych namiotach:

Odwiedź nas!